2018. 11. 24. Phoenix Wizards - DEAC 6-10
    2019. 01. 05. DEAC - IBK Cartoon Heroes - Kinizsi 9-5

1. Dunai Krokodilok vs. DEAC- a bronzéremért, 1. mérkőzés

2. DEAC vs. Dunai Krokodilok – a bronzéremért, 2. mérkőzés

április 6. @ 13:30 - 16:00
Home / Beharangozó / Ki nevet a végén?

Ki nevet a végén?

Szombaton folytatódik a Salming OB I-es bajnokság elődöntőinek a párharca: a mieink ezúttal hazai pályán lépnek pályára a Phoenix Fireball ellen. A cél adott: zárkózni szeretnénk ellenfelünkhöz, akik jelenleg 1:0-ra vezetnek a két győzelemig tartó párharcban. A 3×20 perces játék végén lehet, hogy senki se nevet a végén – holnap kora este mindenesetre ez kiderül!

Az előjelek a Phoenix számára kedvezőbbek: a tűzmadarak olajozott gépezetként muzsikáltak eddig a bajnokságban (15 meccsből 15 siker) és több tapasztalatuk van ilyen téttel bíró mérkőzések megvívásában is. Mindezek mellett az első találkozót is megnyerték, így egy esetleges sikerrel már a döntőre hangolódhatnak a tűzmadarak. Gondot csak az jelent nekik, hogy Kádár Gergely és Fayarchuk Aiden hiányozni fog, rajtuk kívül is elegendő játékos áll Pafféri András rendelkezésére.

A mieink célja egyértelmű: hazai pályán szeretnénk jó mérkőzést játszani és kivívni a harmadik találkozó lehetőségét. Sokat dolgoztunk ezért a héten is, edzések mellett ezúttal is készültünk videózással is. Láttuk a múlt mérkőzés hibáit is és dolgozni fogunk a mostani mérkőzésen ezek kijavításáért. Hiányzók sajnos nálunk is lesznek: dr. Héjja Gábor és Fábián Donát nincs bevethető állapotban és Végh Ádám sem tud pályára lépni. Rajtuk kívül viszont mindenki ott lesz: reméljük, hogy még többen sikeresek lesznek a támadások befejezésénél és a a védekezésnél egyaránt.

Ami fontos: itt már tényleg semmi nem számít, csak ez a 3×20 perc. Ezt kell maximális koncentráció mellett, egymásért küzdve megvívni. Kell az extra mindenkitől: 110%, hit és alázat. Ha ez meglesz, akkor a végeredmény nem is fog számítani – de azért persze egy hazai sikernek nagyon örülnénk!

A mérkőzésre ezennel is várunk mindenkit sok szeretettel! A belépés ezúttal is ingyenes lesz és lesz élő közvetítésünk is. Rá is fér a buzdítás a srácokra, legyünk minél többen a DESOK lelátóján!